22 11 33 570 Pon - Pt: 8:00 - 16:00

Allfinanz jest firmą pośrednictwa ubezpieczeniowego, której działania nastawiane są na zapewnienie klientom właściwej jakości usług przez cały okres trwania wzajemnej współpracy. Dobra współpraca z klientem oznacza dla nas właściwe rozpoznanie jego potrzeb ubezpieczeniowych i przedstawienie mu propozycji ubezpieczenia, która te potrzeby pokrywają po to by klient mógł dokonać optymalnego dla siebie wyboru.

Dobór produktów do naszej oferty odbywa się przez bardzo wnikliwy oceną Towarzystw Ubezpieczeniowych, z którymi podejmujemy współpracę. W szczególności zwracamy uwagę na jakość produktów oraz serwis posprzedażowy dla klienta. Śledzimy rynek ofert ubezpieczeniowych z uwzględnieniem produktów niszowych.

Dokładamy dbałości by stworzyć relacje z klientami oparte o zasady partnerstwa i wzajemnego zaufania . To klienci są wartością naszej firmy - zaufało nam już 150.000 osób. Tworzymy nową jakość obsługi klienta naszej pracy oddajemy się z pasją.

W 2012 roku z myślą o kliencie stworzyliśmy prestiżowy Program Lojalnościowy – Klub Inwestora Allfinanz. Uczestnictwo w Programie jest bezpłatne i zapewnia naszym klientom wymierne korzyści finansowe z jednej strony dla członków Programu dostępne są ekskluzywne oferty ubezpieczenia przygotowane przez naszych partnerów, z drugiej strony za każdą kolejną zawartą umowę ubezpieczenia członek Programu otrzymuje gotówkową Premię Lojalnościową. Członkowie Programu mają również dostęp online do wszystkich polis zawartych za naszym pośrednictwem. W ten sposób pomagamy klientom indywidualnym zapanować nad całym portfelem posiadanych przez siebie umów ubezpieczenia..