22 11 33 570 Pon - Pt: 8:00 - 16:00

Pytania i odpowiedzi

Czy Allfinanz organizuje szkolenia licencyjne podstawowe i uzupełniające?

Tak, regularnie organizujemy takie szkolenia, jeśli zbierze się grupa przedstawicieli to organizowane jest szkolenie podstawowe i/lub uzupełniające

Jaki jest koszt szkolenia?

Szkolenia są bezpłatne. Nie ponosisz żadnego kosztu związanego z udziałem w szkoleniu oraz wpisem do Rejestru Agentów Ubezpieczeniowych.

 

Jak można zdobyć uprawnienia?

Jeśli zamierzasz zostać przedstawicielem Allfinanz to po podpisaniu umowy o współpracy powinieneś wziąć udział w szkoleniu licencyjnym podstawowym. O najbliższy termin i miejsce szkolenia zapytaj w naszej centrali.

Jakie warunki musi spełnić przedstawiciel Allfinanz aby zdobyć licencję?

Ustawowo wymagane jest posiadanie co najmniej wykształcenia średniego i nie można być prawomocnie skazanym za umyślne przestępstwa.

 

Czy Allfinanz zapewnia wsparcie merytoryczne i techniczne?

Tak, zapewniamy pełne wsparcie merytoryczne i techniczne w zakresie produktów i oprogramowania współpracujących z nami towarzystw ubezpieczeniowych. Nasi przedstawiciele doskonale znają oferowane przez towarzystwa produkty i procedury. Możesz być pewny, że współpracując z Allfinanz będziesz mógł skupić się na procesie sprzedaży ubezpieczeń i obsługi klienta.

 

Czy można być przedstawicielem Allfinanz, nie rejestrując działalności gospodarczej?

Nie, nie można współpracować z Allfinanz nie rejestrując działalności gospodarczej. Podobną kwestię rozstrzygnął Wojewódzki Sąd Administracyjny.

cały artykuł