22 11 33 570 Pon - Pt: 8:00 - 16:00

Zgodnie z art. 3 [1] ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz. U. poz. 374) Zarząd Allfinanz Sp. z o.o. polecił od dnia 13.03.2020 swoim pracownikom wykonywanie pracy poza miejscem jej stałego wykonywania (praca zdalna). W związku z powyższym kontakt >z pracownikiem biura możliwy jest tylko telefonicznie tel.: 221133570, 221133571 lub email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

To indywidualna, profesjonalna i bezpłatna analiza długoterminowych potrzeb klienta, przeprowadzana przez przedstawicieli Allfinanz.
Analiza Potrzeb Klienta jest przeznaczona dla każdego klienta niezależnie od statusu majątkowego i prawnego, by zapewnić im i ich
najbliższym optymalne bezpieczeństwo finansowe.

Nasi specjaliści przede wszystkim wsłuchują się w potrzeby klientów, starają się zrozumieć ich oczekiwania i cele finansowe by następnie dostarczyć najbardziej odpowiednią ofertę uwzględniającą ich sytuację życiową ( w tym również posiadane przez nich już produkty finansowe i ubezpieczeniowe) jak również ogólną sytuację rynkową.

Analiza OPTI ma na celu dostosowanie do sytuacji klienta.
Jakie mogą być potrzeby? Odpowiedzi jest wiele! Kilka przykładów:

  • Nowe możliwości inwestycji kapitału,
  • Oszczędzanie długoterminowe,
  • Zmniejszenie podatku dochodowego lub podatku od dochodów kapitałowych,
  • Zabezpieczenie dodatkowe na emeryturę,
  • Zabezpieczenia siebie rodziny przed skutkami zdarzeń losowych,
  • Właściwego zabezpieczenie posiadanego majątku ( samochód, dom, firma),
  • Dodatkowa ochrona zdrowia,
  • Ochrona prawna
  • Ochrona cywilna i wiele innych.

Allfinanz jako firma nie ma powiązań kapitałowych z żadnym z naszych partnerów, których produkty oferujemy naszym klientom, dzięki temu daje to Allfinanz niezależność w sporządzeniu odpowiedniej oferty dla klienta i proponowanych mu rozwiązań.

W pracy z klientem obowiązuje nas zasada: LEPSZE JUTRO ROZPOCZYNA SIĘ JUŻ DZIŚ!

Osoby zainteresowane przeprowadzeniem analizy OPTI prosimy o kontakt celem ustalenia terminu spotkania.