22 11 33 570 Pon - Pt: 8:00 - 16:00

Zgodnie z art. 3 [1] ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz. U. poz. 374) Zarząd Allfinanz Sp. z o.o. polecił od dnia 13.03.2020 swoim pracownikom wykonywanie pracy poza miejscem jej stałego wykonywania (praca zdalna). W związku z powyższym kontakt >z pracownikiem biura możliwy jest tylko telefonicznie tel.: 221133570, 221133571 lub email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Allfinanz jest firmą pośrednictwa ubezpieczeniowego, której działania nastawiane są na zapewnienie klientom właściwej jakości usług przez cały okres trwania wzajemnej współpracy. Dobra współpraca z klientem oznacza dla nas właściwe rozpoznanie jego potrzeb ubezpieczeniowych i przedstawienie mu propozycji ubezpieczenia, która te potrzeby pokrywają po to by klient mógł dokonać optymalnego dla siebie wyboru.

Dobór produktów do naszej oferty odbywa się przez bardzo wnikliwy oceną Towarzystw Ubezpieczeniowych, z którymi podejmujemy współpracę. W szczególności zwracamy uwagę na jakość produktów oraz serwis posprzedażowy dla klienta. Śledzimy rynek ofert ubezpieczeniowych z uwzględnieniem produktów niszowych.

Dokładamy dbałości by stworzyć relacje z klientami oparte o zasady partnerstwa i wzajemnego zaufania . To klienci są wartością naszej firmy - zaufało nam już 150.000 osób. Tworzymy nową jakość obsługi klienta naszej pracy oddajemy się z pasją.