22 11 33 570 Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Zgodnie z art. 3 [1] ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz. U. poz. 374) Zarząd Allfinanz Sp. z o.o. polecił od dnia 13.03.2020 swoim pracownikom wykonywanie pracy poza miejscem jej stałego wykonywania (praca zdalna). W związku z powyższym kontakt >z pracownikiem biura możliwy jest tylko telefonicznie tel.: 221133570, 221133571 lub email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

D.A.S. TU Ochrony Prawnej S.A. to jedyny w Polsce ubezpieczyciel specjalizujący się wyłącznie w ubezpieczeniach ochrony prawnej. Firma nie oferuje innych produktów ubezpieczeniowych, by wykluczyć potencjalne konflikty interesów oraz skutecznie i bezkompromisowo dbać o prawne interesy swoich Klientów.

Firma działa w Polsce od 2000 roku. Należy ona do międzynarodowego koncernu D.A.S. Rechtsschutz-Versicherungs-AG, który jest największym w Europie Towarzystwem Ubezpieczeń Ochrony Prawnej. D.A.S. i zapewnia ochronę prawną niemal na całym Starym Kontynencie oraz w pozaeuropejskich państwach leżących w obrębie basenu Morza Śródziemnego. Marka D.A.S. symbolizuje równość szans wobec prawa od 1928 roku.

D.A.S. w Europie

     D.A.S. Rechtsschutz-Versicherungs- AG należy do Grupy Ubezpieczeniowej ERGO, która istnieje od 1997 roku. Ze swoim 19 miliardami Euro składki, wywodzące się z Niemiec Ergo jest jedną z największych europejskich grup ubezpieczeniowych. Jest obecne w ponad 30 krajach na świecie i koncentruje się w rejonach Europy i Azji. W Europie Ergo jest numerem 1 w ubezpieczeniach zdrowotnych i w ochronie prawnej.

     Dla Grupy Ergo pracuje ponad 50.000 osób na etatach albo jako współpracownicy kontraktowi. Ergo oferuje szerokie spektrum ubezpieczeń i usług. Dziś ponad 40 mln klientów ufa kompetencjom i niezawodności Ergo i jej ekspertów z różnych spółek Grupy.

     Właścicielem Grupy Ubezpieczeniowej ERGO jest towarzystwo Münchener Rückversicherung AG, które istnieje od 120 lat i jest największym reasekuratorem na świecie. Jest ono właścicielem około 5.000 firm ubezpieczeniowych w 150 krajach świata.

     Począwszy od swego założenia w roku 1880, firma Münchener Rück otworzyła na całym świecie ponad 60 filii, dzięki czemu jest w stanie prowadzić na całym świecie kompetentne doradztwo firm ubezpieczeniowych i wyrównywać ich globalne ryzyko.

     Allfinanz współpracuje z D.A.S. TU Ochrony Prawnej S.A. od listopada 2005 roku.

 

Pełnomocnictwo