22 11 33 570 Pon - Pt: 8:00 - 16:00

Zgodnie z art. 3 [1] ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz. U. poz. 374) Zarząd Allfinanz Sp. z o.o. polecił od dnia 13.03.2020 swoim pracownikom wykonywanie pracy poza miejscem jej stałego wykonywania (praca zdalna). W związku z powyższym kontakt >z pracownikiem biura możliwy jest tylko telefonicznie tel.: 221133570, 221133571 lub email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Lloyd’s jest najstarszą instytucją ubezpieczeniową na świecie, zajmuje wiodące miejsce w tworzeniu ubezpieczeń specjalistycznych, działa w ponad 200 krajach a słynie przede wszystkim z ubezpieczania nietypowych lub złożonych rodzajów ryzyka. Towarzystwo Lloyd’s różni się zasadniczo od wszystkich znanych firm ubezpieczeniowych. Jest to zrzeszenie 80 syndykatów ubezpieczeniowych, zarządzanych przez 51 agencji zarządzających, skomplikowana struktura podmiotów specjalistycznych oraz administracyjnych.

     W roku 2009 Lloyd's zebrał 21,97 miliarda GBP składki. Pochodzi ona z ubezpieczeń specjalistycznych, które poza Lloyd’s często nie są osiągalne.

     Bezpieczeństwo finansowe Lloyd’s wynika z unikalnej struktury kapitałowej, zwanej „łańcuchem bezpieczeństwa Lloyd’s”, zbudowanej z trzech niezależnych ogniw z centralnym funduszem gwarancyjnym.

     Lloyd’s otworzył swoje biuro w Polsce w listopadzie 2008 roku. Rolą Lloyd’s Polska jest zapewnienie najwyższych standardów działalności podmiotów z rynku Lloyd’s i rozwój działalności w Polsce.

     Leadenhall Polska S.A. działa jako Lloyd’s coverholder. Misja Spółki polega na wykorzystaniu unikalnych możliwości rynku Lloyd’s i wprowadzaniu na rynek polski produktów ubezpieczeniowych, na które jest zapotrzebowanie. Leadenhall Polska S.A. inwestuje w nowoczesne technologie. Od uruchomienia sprzedaży, wszystkie kluczowe procesy biznesowe są realizowane w oparciu o zaawansowane systemy informatyczne.

     Tworzy produkty ubezpieczeniowe łączące najwyższe standardy Lloyd's z realnymi potrzebami polskiego rynku ubezpieczeniowego, które łączą atrakcyjne warunki ubezpieczenia oraz wysokie limity odpowiedzialności.