22 11 33 570 Pon - Pt: 8:00 - 16:00

Zgodnie z art. 3 [1] ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz. U. poz. 374) Zarząd Allfinanz Sp. z o.o. polecił od dnia 13.03.2020 swoim pracownikom wykonywanie pracy poza miejscem jej stałego wykonywania (praca zdalna). W związku z powyższym kontakt >z pracownikiem biura możliwy jest tylko telefonicznie tel.: 221133570, 221133571 lub email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Powszechny Zakład Ubezpieczeń na Życie to jedna ze spółek wchodzących w skład grupy kapitałowej PZU. Jest najstarszą polską firmą ubezpieczeniową, która może poszczycić się „2 wiekami zaufania klientów.”.

     Slogan reklamowy firmy mówi, że co drugi dorosły Polak ubezpieczony jest w grupie PZU.

     PZU ŻYCIE powstała w 1991 roku jako siostrzana spółka PZU. Wyodrębnienie spółki życiowej i majątkowej podyktowane było zmianami wynikającymi z przepisów ustawy ubezpieczeniowej.

     W 2005 roku PZU SA i PZU ŻYCIE SA połączyły się w jedną grupę kapitałową.

     Od 2010 roku firma PZU jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych i wchodzi w skład WIG20 – indeksu największych spółek akcyjnych notowanych na GPW.

     W 2011 roku marka PZU zostaje najwyżej oceniona w badaniu European Trusted Brands 2011 w kategorii Towarzystwo Ubezpieczeniowe.

     Obecnie firma oprócz ubezpieczeń grupowych, w których specjalizuje się od dziesięcioleci proponuje cała gamę produktów ubezpieczeniowych skierowanych do klienta indywidualnego.

     Wyróżniają się tu szczególnie na tle rynku ubezpieczenia klasyczne na życie i dożycie. W ramach tej umowy klient jest objęty ochrona ubezpieczeniową w trakcie trwania programu po jego zakończeniu otrzymuje wypłatę aktualnej sumy ubezpieczenia.

     Ubezpieczenie wolne jest od ryzyka inwestycyjnego co obecnie jest istotną cechą dla wielu klientów.

 

Pełnomocnictwo