22 11 33 570 Pon - Pt: 8:00 - 16:00

Zgodnie z art. 3 [1] ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz. U. poz. 374) Zarząd Allfinanz Sp. z o.o. polecił od dnia 13.03.2020 swoim pracownikom wykonywanie pracy poza miejscem jej stałego wykonywania (praca zdalna). W związku z powyższym kontakt >z pracownikiem biura możliwy jest tylko telefonicznie tel.: 221133570, 221133571 lub email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna obecna na polskim rynku od 1994 r. (do 2006 r. pod nazwą Winterthur Życie Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna). Towarzystwo proponuje klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom najnowocześniejsze ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia ochronne i inwestycyjne, w tym te, które pozwolą zapewnić godziwą emeryturę (tzw. III filar).

     Bogate, międzynarodowe doświadczenia Grupy oraz szerokie kompetencje ekspertów Towarzystwa, pozwalają oferować klientom dostęp do najlepszych rozwiązań ubezpieczeniowych i inwestycyjnych. Towarzystwo dba o to, aby każdy klient mógł znaleźć w ofercie nowoczesny produkt ubezpieczeniowy dostosowany do jego indywidualnych potrzeb, odpowiadający jego sytuacji rodzinnej i materialnej.

Oferowane ubezpieczenia:

  • pozwalają zgromadzić kapitał na dodatkową emeryturę
  • ułatwiają dzieciom start w dorosłe życie
  • zabezpieczają przed skutkami niespodziewanych wydarzeń
  • pomagają w zabezpieczeniu spłaty kredytu
  • umożliwiają realizację planów finansowych
  • przynoszą wymierne korzyści pracownikom i pracodawcom
  • zabezpieczają ochronę zdrowia pracowników Twojej firmy

     Doskonała i silna globalna pozycja Grupy AXA oraz zespół doświadczonych ekspertów, potencjał finansowy Grupy oraz różnorodność produktowa, pozwalają świadczyć najwyższej jakości usługi, zawsze dostosowane do priorytetów klientów. W ten sposób Towarzystwo dba o zadowolenie klientów.

Allfinanz współpracuje z czerwca 1998 roku. ( wówczas Winterthur Życie Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna).

 

Pełnomocnictwo