22 11 33 570 Pon - Pt: 8:00 - 16:00

Zgodnie z art. 3 [1] ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz. U. poz. 374) Zarząd Allfinanz Sp. z o.o. polecił od dnia 13.03.2020 swoim pracownikom wykonywanie pracy poza miejscem jej stałego wykonywania (praca zdalna). W związku z powyższym kontakt >z pracownikiem biura możliwy jest tylko telefonicznie tel.: 221133570, 221133571 lub email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Vienna Life TU na Życie S.A. Vienna Insurance Group to instytucja finansowa, która zapewnia dostęp do sprawdzonych produktów ubezpieczeniowych, oszczędnościowych i inwestycyjnych. Należy do Vienna Insurance Group, wiodącej grupy ubezpieczeniowej w Europie Środkowo-Wschodniej, działającej w 25 krajach, której korzenie sięgają roku 1824. Poprzednia nazwa spółki do 20 października 2016 roku to Skandia Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. 30 maja 2014 r. Skandia weszła w skład grupy kapitałowej Vienna Insurance Group VIG.

     Vienna Life nieustannie szuka nowych ścieżek rozwoju i rozwija innowacyjne projekty, by dynamicznie odpowiadać na potrzeby klientów. Oferuje indywidualne możliwości w zakresie zarządzania posiadanym kapitałem. Jest firmą dla ludzi, którzy chcą wykorzystywać swoje życiowe szanse bez względu na okoliczności oraz zmiany, jakie spotkają ich w bliskiej i dalekiej przyszłości.

     Dla klientów stworzyła dedykowane usługi, jak Investbox, Navigo, Multinavigator czy Rebalancing, które oferują szeroki wachlarz możliwości w zakresie planowania, oszczędzania i inwestowania środków.

     Od wielu lat jest głównym sponsorem największych w Polsce rowerowych imprez – Tour de Pologne oraz cyklu imprez dla amatorów kolarstwa górskiego Vienna Life Maraton Lang Team.

     Allfinanz współpracuje z Vienna Life TU na Życie S.A. (poprzednio Skandia Życie TU S.A). od marca 2000 roku.

 

Pełnomocnictwo