22 11 33 570 Pon - Pt: 8:00 - 16:00

Zgodnie z art. 3 [1] ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz. U. poz. 374) Zarząd Allfinanz Sp. z o.o. polecił od dnia 13.03.2020 swoim pracownikom wykonywanie pracy poza miejscem jej stałego wykonywania (praca zdalna). W związku z powyższym kontakt >z pracownikiem biura możliwy jest tylko telefonicznie tel.: 221133570, 221133571 lub email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Warta powstała w 1920 roku w Poznaniu jako Towarzystwo Reasekuracyjne WARTA S.A.. Towarzystwo zostało założone przez Krajowe Ubezpieczenie Ogniowe, Krajowe Ubezpieczenie na Życie, Poznański Bank Ziemian oraz Związek Producentów Rolnych.

     Obecnie w skład grupy WARTA wchodzi Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie WARTA S.A. oraz Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA S.A.

     Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie WARTA S.A. działa od 1995 roku. W ofercie spółki kierowanej zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm, znajdują się tradycyjne polisy ochronne, jak i nowoczesne ubezpieczenia inwestycyjne. Dzięki temu, każdy klient może dobrać sobie ofertę dopasowaną do konkretnych potrzeb i oczekiwań.

     W 2012 roku Niemiecka Grupa Talanx i japoński ubezpieczyciel Meiji Yasuda zostają nowymi akcjonariuszami Warty.

     28 grudnia 2012 r. łączą się jest to HDI Asekuracja TU S.A. oraz TUiR „WARTA" S.A.. Powstało w ten sposób drugie pod względem wielkości towarzystwo ubezpieczeń majątkowych na polskim rynku. Połączenie objęło również spółki życiowe.

 

 

     Allfinanz Sp. z o. o. jest podmiotem współpracującym z TUnŻ WARTA S.A. (www.warta.pl) na podstawie umowy agencyjnej.